ESTEVOGUE SAÇ EKİM MERKEZİ - 0532 761 17 14

ESTEVOGUE SAÇ EKİM MERKEZİ - 0532 761 17 14

Hakkımızda

Vizyonumuz

Estvogue'in, sunduğu medikal estetik ve güzellik uygulamalarıyla yüksek hasta memnuniyeti sağlamayı, uzman kadrosu ve altyapısıyla sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Etik değerleri temel alıp, hizmet standartlarını sürekli geliştirmek, güzellik ve estetik sektöründeki son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak kaliteli uygulamalar yapmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde kalıcı olabilmek.

Merkezimizde estetik ve medikal uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır.En önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır.

Klinik olarak güvenirliği kanıtlanmış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslar arası onaylı sistemler kullanmaya önem vermekteyiz.Estetik alanındaki tüm yeniliklerin takipçisiyiz.
Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan Estevogue kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktayız. 

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen ,uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için sizleri bekliyor.